10 Czerwca 2024

KDPW i KDPW_CCP partnerami Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie

KDPW i KDPW_CCP partnerami Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie - KDPW_CCP
Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz izba rozliczeniowa KDPW_CCP po raz kolejny mają zaszczyt być partnerami Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie. Jak co roku przedstawiciele najważniejszych firm i instytucji rynku finansowego, z Polski i zagranicy, będą dyskutować o przyszłości sektora.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem rynku kapitałowego do wysłuchania debaty „Rola rynku kapitałowego w rozwoju polskiej gospodarki w kontekście trendów europejskich”, która odbędzie się 11 czerwca br. o godz. 12.30 (sala Baltic Panorama). KDPW i KDPW_CCP są gospodarzami tego panelu.

Uczestnicy dyskusji:
 
  • Tomasz Bardziłowski - Prezes Zarządu, Giełda Papierów Wartościowych
  • Piotr Koziński - Dyrektor Zarządzający Pionem Nadzoru nad Rynkiem Kapitałowym, Komisja Nadzoru Finansowego
  • Waldemar Markiewicz - Prezes Zarządu, Izba Domów Maklerskich
  • Małgorzata Rusewicz - Prezes Zarządu, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami
  • Maciej Trybuchowski - Prezes Zarządu, KDPW i KDPW_CCP
  • Grzegorz Zawada - Dyrektor BM PKO BP

Debatę moderował będzie Tomasz Prusek – Prezes Zarządu Fundacji Przyjazny Kraj.

Europejski Kongres Finansowy to jedno z najważniejszych spotkań świata finansów w Polsce. Oferuje platformę debaty na temat stabilności europejskiego i polskiego systemu finansowego, a także wypracowania rekomendacji w zakresie rozwiązań systemowych dotyczących bezpiecznego i zrównoważonego rozwoju. Uczestnikami EKF są prezesi wiodących instytucji finansowych, polscy i zagraniczni politycy kształtujący politykę gospodarczą, uznani makroekonomiści i menedżerowie najwyższych szczebli z sektorów bankowości i rynku kapitałowego, ubezpieczeń, konsultingowego i prawnego, innowacji i IT, a także eksperci ze środowisk naukowych.

Więcej informacji na stronie https://www.efcongress.com/