Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę

Informacja o udostępnieniu nowych komunikatów.

Informujemy o udostępnieniu nowych komunikatów systemowych, które mają charakter informacyjny:

secl.007.001.02 – komunikat informujący o przystąpieniu przez KDPW_CCP do procedury odkupu papierów wartościowych,
secl.009.001.02 – komunikat informujący o zrealizowaniu transakcji odkupu papierów wartościowych,
colr.mrs.001.01 - komunikat informujący o poziomie wykorzystania limitu transakcyjnego przez uczestnika rozliczającego.

Komunikaty secl.007.001.02 i secl.009.001.02 otrzymają uczestnicy KDPW_CCP, którzy zgodnie z § 64 Regulaminu Rozliczeń Transakcji (obrót zorganizowany) nie podjęli działań skutkujących likwidacją utrzymującego się zawieszenia rozrachunku transakcji z powodu braku papierów wartościowych. Szczegółowy opis komunikatów dotyczących procedury odkupu papierów wartościowych przez KDPW_CCP wraz ze strukturą i przykładami znajduje się w zakładce Uczestnicy/Komunikaty kdpw_stream

Komunikat colr.mrs.001.01 będzie wysyłany automatycznie w trakcie trwania sesji giełdowej do uczestników w przypadku przekroczenia limitu transakcyjnego powyżej 90 %, do czasu uzupełnienia depozytów zabezpieczających.

Szczegółowy opis komunikatu wraz ze strukturą i przykładami znajduje się w zakładce Monitoring limitów w trakcie sesji giełdowej.

Wprowadzenie automatycznego wysyłania komunikatu o wykorzystaniu limitu transakcyjnego przez uczestnika rozliczającego nie zmienia dotychczasowego sposobu informowania Państwa przez KDPW_CCP o wykorzystaniu lub przekroczeniu limitu transakcyjnego.

Ostatnia aktualizacja: 16-01-2015 Do góry