Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę

IV Forum Inwestycyjne w Tarnowie

Izba rozliczeniowa KDPW_CCP była partnerem tegorocznego Forum Inwestycyjnego w Tarnowie. IV Forum Inwestycyjne to impreza towarzysząca Forum Ekonomicznemu w Krynicy. Gromadzi wybranych inwestorów z Polski i z Europy Środkowo-Wschodniej, a także przedstawicieli rządów i parlamentów, którzy są odpowiedzialni za przebieg procesów prywatyzacyjnych w Europie Środkowej. 
 
Forum Inwestycyjne miało w tym roku szczególny charakter, w związku z przewodnictwem sprawowanym przez Polskę w UE. Spotkanie to z jednej strony stanowiło próbę podsumowania efektów transformacji gospodarczej w Europie Środkowo-Wschodniej, a z drugiej strony było okazją do przedstawienia założeń polityki prywatyzacyjnej na czas kryzysu.
W Programie Forum Inwestycyjnego zaplanowane zostały prezentacje raportów i dyskusje na temat prywatyzacji w regionie Europy Środkowo–Wschodniej, a także rozwoju rynku kapitałowego, bankowości inwestycyjnej, rynku nieruchomości w naszej części Europy.
 
IV Forum Inwestycyjne odbyło się w dniach 6 - 7 września br. w Tarnowie. Organizatorem spotkania jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich.
Ostatnia aktualizacja: 26-04-2012 Do góry