Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę

 

Media o KDPW_CCP

W ostatnich tygodniach w polskich i zagranicznych ukazało się wiele materiałów poświęconych uruchomionej 1 lipca br. izbie rozliczeniowej.

W portalu Pulsu Biznesu do końca lipca funkcjonuje specjalna podstrona pod adresem http://www.kdpw.pb.pl,  na której znaleźć można informacje dotyczące KDPW_CCP, komentarze przedstawicieli rynku oraz obszerny wywiad z Prezes izby – Iwoną Sroką.
Bankier.pl zamieścił kompendium podstawowych informacji o KDPW_CCP w podziale na tematy dotyczące nowego systemu gwarantowania rozliczeń, funduszu rozliczeniowego, typów uczestnictwa w KDPW_CCP, metodologii SPAN®, czy tworzony regulacji europejskich dotyczących izb rozliczeniowych typu CCP. To wszystko na stronie Bankier.pl.
W dzienniku Rzeczpospolita, także w jego internetowej wersji, ukazał się wywiad z Prezes Iwoną Sroką. Z kolei o roli technologii w nowym modelu biznesowym KDPW w specjalnym wywiadzie dla magazynu CIO mówił Wiceprezes KDPW_CCP Sławomir Panasiuk. Zapraszamy na stronę.
O powstaniu KDPW_CCP informowały także portale finansowe i ogólnotematyczne: Bankier.pl, Forbes.pl, Forsal.pl, Gazeta.pl, Interia.pl, Money.pl, Onet.pl, Parkiet.com, RP.pl, WNP.pl, WP.pl, Wyborcza.biz.
O izbie rozliczeniowej KDPW_CCP pisały także zagraniczne media, m.in. portal FT.com, Marketsmediaonline.com, Centralbanking.com, Institutionalinvestor.com, a wywiad z Prezes Iwoną Sroką ukazał się w Bloomberg TV. ​
Ostatnia aktualizacja: 26-04-2012 Do góry