Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę

6th Annual Derivatives World CEE

3 października 2013 w Warszawie odbyła się konferencja „6th Annual Derivatives World CEE” organizowana przez globalny magazyn Futures & Options World. Izba KDPW_CCP była partnerem tego wydarzenia.

W ramach konferencji Prezes Iwona Sroka przedstawiła prezentację dotyczącą przygotowania izby rozliczeniowej KDPW_CCP do świadczenia usług zgodnie z unijnym rozporządzeniem EMIR.

Przedstawiciele izby brali także aktywny udział w jednym z paneli dyskusyjnych dotyczących przygotowań polskiego rynku do oferowania rozliczeń z rynku międzybankowego.

Podczas wydarzenia KDPW_CCP zorganizowała stoisko promocyjne, gdzie nasi pracownicy odpowiadali na pytania związane z dostosowaniem oferty Grupy KDPW do wymogów regulacji EMIR.
Annual Derivatives World CEE to doroczna konferencja kierowana przede wszystkim do osób profesjonalnie zajmujących się rynkiem derywatów. Wśród uczestników konferencji znaleźli się przedstawiciele lokalnych i międzynarodowych instytucji finansowych: banków, biur maklerskich, animatorów, giełd, funduszy inwestycyjnych i mediów ekonomicznych.

Zobacz prezentację KDPW_CCP (dokument w j. angielskim)

Ostatnia aktualizacja: 04-10-2013 Do góry